دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

Blog

طراحی داخلی سبز

دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ خرداد 1395 ( ژوئن 2016 ) بچینید

سبز یکی از بهترین رنگ های بهاری برای یک دکوراسیون آرام و رنگی است. به شما پیشنهاد می کنیم دکوراسیون خانه تان را به رنگ سبز، رنگ خرداد ماه ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید.

رنگ منتخب ماه ژوئن ۲۰۱۶ برای دکوراسیون داخلی : سبز در همه طیف ها

دیوار اتاق خواب تان را سبز رنگ کنید

برای این کار کافی است برای دیوار اتاق خواب تان کاغذ دیواری سبز رنگ انتخاب کنید. برای تزیین بیشتر روی میز کنار تخت تان یک گلدان چینی سفید با گلهای سبز رنگ و دو جاشمعی شیشه ای سبز رنگ انتخاب کنید.

برای میز آشپزخانه تان رنگ سبز روشن را انتخاب کنید

اگر آشپزخانه تان فضای بزرگی دارد ، برای وسط آشپزخانه تان یک میز چوبی سفید رنگ انتخاب کنید. برای اضافه کردن رنگ به این آشپزخانه کافی است پایه ها و بدنه میز آشپزخانه تان را سبز کنید.

یک ایده دیگر برای رنگی کردن آشپزخانه

این ایده بهترین ایده ها برای اضافه کردن رنگ به آشپزخانه های کوچک است. برای این کار فقط یکی از دیوارهای آشپزخانه را رنگ آمیزی کنید. چون می خواهید از طیف رنگ سبز استفاده کنید بهترین رنگ، رنگ سبز روشن است.

با رنگ سبز بهار را به خانه تان آورید

اگر شما علاقه بسیاری به رنگ سبز دارید، بهترین رنگ برای ترکیب شدن با رنگ سبز، رنگ سفید است. برای این کار بهتر است تمام دکوراسیون خانه تان سفید رنگ باشد و درب ورودی و دیوارها را سبز رنگ کنید.

سبز تیره با رنگ قهوه ای ترکیب کنید

اگر وسایل اتاق نشیمن شما مانند میز و تزیینات دیوار به رنگ قهوه ای هستند به شما پیشنهاد می کنیم از رنگ سبز تیره استفاده کنید.  زمانی که دیوار اتاق شما سبز تیره باشد و روی آن از تزئینات قهوه ای طلایی استفاده کنید، جلوه خاصی به اتاق نشیمن تان خواهد داد.

سبز روشن یک ایده عالی برای اتاق خواب نوجوان تان

اگر نوجوان تان علاقه ای به شلوغی های اتاق خواب ندارد و در عین حال از اتاق خواب های رنگی لذت می برد به شما پیشنهاد می کنیم برای اتاق خوابش از رنگ سبز روشن استفاده کنید. برای این کار دیوار اتاق خواب ، قالیچه و رو ملحفه ای را سبز رنگ انتخاب کنید و برای رو تختی و سرتخت هم از ترکیب رنگ سفید و مشکی استفاده کنید.

آشپزخانه ای ساده ای با رنگ سبز ملایم

اگر شما تمایل به استفاده از رنگ ها در دکوراسیون آشپزخانه تان دارید و در عین حال از رنگ های شلوغ فراری هستید به شما پیشنهاد می کنیم فقط یک دیوار کوچک از آشپزخانه تان را رنگ آمیزی کنید.

یک ستون سبزرنگ در میان خانه تان درست کنید

اگر ساخت خانه شما به صورتی است که دارای ستون هایی در وسط خانه است، به شما پیشنهاد می کنیم از این ستون ها برای رنگی کردن دکوراسیون خانه تان استفاده کنید. برای مثال یک ستون سبز رنگ در کنار یک میز و صندلی لیمویی رنگ بسیار زیباست.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ اردیبهشت ۱۳۹۵ ( می ۲۰۱۶ ) بچینید!!

نمای بیرونی خانه تان را با رنگ سبز جان دهید

رنگ سبز را به بیرون خانه تان آورید و درب ورودی، کرکره های چوبی پشن پنجره ها و نرده های دو طرف ورودی خانه تان را سبز رنگ کنید. بهترین رنگ هم برای ترکیب با رنگ سبز، رنگ سفید است.

راهروی اتاق خواب ها و ورودی داخلی خانه تان را فراموش نکنید

دیوارهای راهروی منتهی شده به اتاق خواب تان را کاملا به رنگ سبز رنگ آمیزی کنید. بهتر است برای این راهرو  از کفپوش پارکت قهوه ای تیره استفاده کنید. بهتر است درب های اتاق ها هم به رنگ قهوه ای تیره باشد. برای اینکه فضای تان حالت تیرگی نداشته باشد به شما پیشنهاد می کنیم برای قاب درب ها و قرنیزدیوارها از رنگ سفید استفاده کنید.

سبز مغز پسته ای روشن را با کرم روشن ترکیب کنید

اگر شما به دنبال یک اتاق نشیمن رنگی و در عین حال ساده و آرام هستید پیشنهاد می کنیم سبز مغز پسته ای روشن را با کرم ترکیب کنید. برای این کار برای دیوار از رنگ سبز و برای مبلمان از رنگ کرم استفاده کنید.