دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

Blog

چند ایده ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل تان

تغییر دکوراسیون داخلی خانه همیشه یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از کسالت و دل زدگی در خانه است. این بار به جای صرف هزینه های زیاد با چند ترفند ساده دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون خانه تان را با ایده های ارزان زیر شروع کنید

قرار نیست همیشه با صرف هزینه های هنگفت دکوری جدید خلق کنید. لازم نیست مبلمان جدید بخرید یا کفپوش و پرده ها را تغییر دهید. خلاق باشید. کارهای ساده ای انجام دهید که به چشم آید. این ترفندهای ساده جلوه ای نو در فضای دوست داشتنی خانه قدیمی تان ایجاد می کند. پیشنهاد های متنوع بسیاری برای تغییر دکوراسیون ارزان وجود دارد که امروز می خواهیم ۱۲ نمونه از آن ها را به شما پیشنهاد دهیم. با ما همراه باشید.

افزودن اشیای کوچک به مبلمان برای تغییر دکوراسیون منزل

مبلمان مدرن زیبا است، اما به دلیل وجود خطوط صاف متعدد ممکن است کمی ناراحت و غیر صمیمی به نظر برسد. اگر مبلمانی مدرن دارید با اضافه کردن بافت های لطیف و نرم در قالب قالیچه ای مدرن و زیبا و کوسن های متعدد فضا را تعدیل و تلطیف کنید.

ایده های ساده و متفاوت برای تغییر دکوراسیون داخلی

به فکر ایده ای ساده و منحصر به فرد برای متمایز کردن دکوراسیون خود باشید. همیشه ایده های ساده و خاص تأثیرگذاری بیشتری دارند. برای مثال تدارک دیدن یک میز عسلی که از روی هم گذاشتن چند کتاب ساخته شده باشد، یکی از ایده های بسیار جذاب و جالب است. چیدانه پیشض از این ۸ میز جلو مبلی و میز عسلی شیک برای دکوراسیون منزل به شما پیشنهاد داده است.

افزودن قاب عکس ها برای تغییر دکوراسیون ارزان

عکس ها می توانند به فضا هویت دهند و یک چاشنی شخصی به جلوه فضا بیافزایند، البته به شرط اینکه این کار را درست انجام دهید. بهترین حالت برای به نمایش گذاشتن عکس ها قرار دادن آن ها در قاب های مشابه است. اگر آن ها را در طبقات قفسه ای قرار می دهید، زیباتر است که کنار آن ها یادگاری های خاطره انگیز دیگری نیز بگذارید. قرار دادن قاب عکس های سیاه و سفید در مقابل دیوار رنگی ایده بسیار زیبایی است.

ایجاد تابلوی متناسب با مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل

برای تغییر دکوراسیون کم هزینه یک دیوار کافی است یک تکه پارچه هماهنگ با پارچه های موجود در دکوراسیون خانه مانند پارچه پرده یا مبل و … را تهیه کنید و آن را روی شاسی بچسبانید و از آن تابلویی زیبا خلق کرده و بر دیوار نصب کنید.

رنگ آمیزی دیوارها برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل

اگر فضایی سفید و بی روح دارید، با رنگ آمیزی دیوارها به عنوان زمینه دکوراسیون به فضا روح بدمید و برای ایجاد جذابیت بصری بیشتر، مجموعه ای زیبا از بشقاب های دکوراتیو را روی دیوار نصب کنید. این کار سبب می شود رنگ دیوارها زیباتر خودنمایی کند. راستی از کاغذ دیواری ، تغییر دکوراسیون بی دردسر غافل نشوید.

ترکیب رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل

زمانی که به چیدمان و دکوراسیون دوباره طبقات می پردازید، رنگ ها نقش کلیدی ایفا می کنند. برای این کار دو رنگ هماهنگ با هم را انتخاب کنید و به میزان مساوی به این دو رنگ فضا اختصاص دهید. از اشکال هماهنگ استفاده کنید و بر اساس اندازه اشیا آن ها را سازماندهی کنید.

تغییر دکوراسیون ارزان با تغییر ورودی منزل

از آن جا که ورودی خانه اولین فضایی است که در هنگام ورود دیده می شود و ذهنیت بیننده را شکل می دهد، چیدمان این فضا از اهمیت زیادی برخوردار است و باید دارای شخصیت باشد. برای این کار ابتدا فضا را از هرگونه وسیله اضافه از قبیل دسته کلیدها، قبض ها و … خالی کنید. دیوارها را به نحوی زیبا و با رنگی مناسب نقاشی کنید یا از  کاغذ دیواری زیبا برای پوشش آن استفاده کنید، سپس قفسه ای تفکیک شده و مناسب جلوی یکی از دیوارهای این فضا قرار دهید تا فضای ذخیره سازی مرتب و مفیدی را برای قرار دادن عناصر ضروری و لازم در فضای ورودی خلق کنید.

استیکرهای دیواری برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

برچسب های دکوراتیو دیواری ایده ای جدید، ارزان و ساده برای دگرگون کردن فضا در کوتاه ترین زمان هستند. برچسب ها را مطابق با فضا انتخاب کنید.

خلق نقطه کانونی در دکوراسیون داخلی منزل

هر فضایی نیاز به نقطه کانونی دارد، بنابراین حتما بر خلق این نقطه کانونی برای تغییر دکوراسیون فضاهای مختلف تلاش کنید.

تغییر دکوراسیون کم هزینه با چیدمان خلاقانه قفسه ها و شلف ها

برای چیدمان قفسه ها و طبقات دکوری خلاقانه عمل کنید. برای این کار می توانید از عناصری با اشکال، رنگ های زنده و شاد و هم چنین بافت های متنوع استفاده کنید. در چیدمان هر طبقه بین هر چند عنصر کنار هم مقداری فضای خالی قرار دهید تا جلوه نهایی متراکم و شلوغ به نظر نرسد و در حقیقت فضایی برای تنفس وجود داشته باشد.

تابلوهای خلاقانه در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از تصاویر پرندگان به صورت قاب شده در دکوراسیون و نصب آن ها کنار هم بر دیوار، ایده ای ساده، ارزان و مؤثر برای تغییر دکوراسیون فضا است.

چیدمان سه تایی لوازم دکوری در دکوراسیون داخلی منزل

گروه بندی های سه تایی ایده ای مناسب برای به نمایش گذاشتن اشیا در دکوراسیون داخلی به صورتی حرفه ای است. فنجان های چای، گلدان های گل و حتی ساعت های دیواری و … که به صورت سه تایی کنار هم چیده شوند، جلوه ای زیبا به دکوراسیون می دهند.