دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

تاریخچه شرکت

نیروانا به عنوان مبتکر طرح مهندسی دکوراسیون در کشور که آنرا در قالب مصاحبه ها، مقالات و سخنرانی ها در سراسر کشور ارائه نموده است، سعی کرده مفهوم مهندسی دکوراسیون را که در آن به همه ارکان یک پروژه دکوراسیون با هم و تواماً بها داده می شود را در عمل پیاده سازی نماید.

شرکت نیروانا در سال ۱۳۷۹ با نگاهی متفاوت از سایر شرکت‌های فعال در حوزه مبلمان و دکوراسیون آغاز به کار نمود. نیروانا نه صرفاً با تکیه بر توانایی‌هایی طراحی، تامین و تولید بلکه با نگرشی مهندسی و سیستماتیک به این مقوله با بهره‌گیری از متخصصینی از رشته‌های طراحی و تولید مبلمان، صنایع چوب، ارگونومی، مهندسی صنایع و سیستم‌ها، بازاریابی و تبلیغات، فناوری اطلاعات و مدیریت بازرگانی آغاز به کار نمود.

مهندسی دکوراسیون

نیروانا به عنوان مبتکر طرح مهندسی دکوراسیون در کشور که آنرا در قالب مصاحبه‌ها، مقالات و سخنرانی‌ها در سراسر کشور ارائه نموده است، سعی کرده مفهوم مهندسی دکوراسیون را که در آن به همه ارکان یک پروژه دکوراسیون با هم و تواماً بها داده می‌شود را در عمل پیاده سازی نماید.

 

 

 

 

فعالیت های شرکت نیروانا، به عنوان یک Solution Provider ، تولید، تامین و عرضه انواع سیستم های دکوراسیون و مبلمان (اداری و خانگی) در قالب ارائه راه حل های جامع و هماهنگ با رعایت اصول مهندسی دکوراسیون می باشد و در این مسیر علاوه بر ارائه خدمات به مخاطبین و مشتریان خود، ضمن حفظ جایگاه پیشرو و متمایز نیروانا در کشور، با یک نگاه ملی، درصدد ایجاد فرهنگ سازی و توسعه مفهومی و مهندسی دکوراسیون برای کلیه مجموعه های فعال در عرصه هنر صنعت مبلمان و دکوراسیون در سطح کل کشور و صادرات محصولات و خدمات در عرصه بین المللی می باشد.