دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

Blog

spring

دکوراسیون هایی رنگی و زیبا برای سال نو

طرح ها یی برای دکور خانه در رنگ های متنوع و در عین حال روشن که از ایده های کریستن کراسون می باشد را به زبان طراحان دکوراسیون نیروانا برایتان بیان میکنیم.

اثر هنری در حرکت

شوهر من یک خلبان بود و دائما زمانش را در پرواز و میان ابرها می گذراند. در این میان از ابرهای زیبا عکس هایی گرفت و آنها را داخل قاب های سفید رنگی قرار داد و به این ترتیب نقاشی های مورد علاقه ی او با قاب هایی که دور آن هاله ای قرمز رنگ بود به عنوان یک دکور زیبا برای خانه تلقی و به دیوار آویزان شد.

اتاق خواب کوچک 

اتاق های کوچک را با این روش طراحی می کنند که برای روتختی از یک پارچه ی نسبتا ضخیم و راه راه با ترکیب رنگ های آبی کاربنی و سفید استفاده می شود تا جذابیت زیادی داشته باشد و به دلیل اینکه فضای اتاق کم است و نمی توان از مبلمان استفاده کرد می توان تشک های خاصی را تهیه کرده و به دیوارتکیه داد و هنگام استفاده آنها را روی زمین قرار دهید.

رنگ صورتی

معمولا دخترها عاشق رنگ صورتی هستند و می توان با قرار دادن یک مبلمان صورتی رنگ که در زیر هم آن را می بینید اتاق فرزندتان را به مانند مهد کودکش برای او زیبا و دلخواه ساخت.

اتاق بازی

برای اتاق بازی کودکان باید از وسایلی با ترکیب رنگ های گوناگون و مختلف و در عین حال روشن استفاده شود و فضای اتاق را به مانند تصویر زیر بسیار تخیلی و زیبا طراحی کرد.

سطل ها و جعبه های رنگی

به جای آنکه تمام اسباب بازی ها را در قفسه ها چید و همیشه برای منظم کردن آنها دردسر داشت بهترین راهکار این است که از سبدهای رنگی استفاده کرده و آنها را داخل قفسه ها قرار داده و بعد هم آنها را پر از اسباب بازی کرد و به این ترتیب نه تنها اتاق رنگی و زیبا می شود بلکه همیشه هم مرتب خواهد بود.

پرده ی روشن

برای اتاق خوابی که تخت در وسط آن قرار گرفته است و پنجره ای بالای آن می باشد بهتر است از پرده ای به رنگ سفید و حریر استفاده کرد تا هنگام صبح نور به اتاق بتابد و از همان ابتدای صبح شما را شاد کند.

دکور روی دیوار

می توان قاب هایی زیبا را از انواع چاپ های قدیمی درست کرد. مثلا می توان از ورق تقویم های قدیمی استفاده کرده و آنها را داخل قاب قرار داده و به دیوار آویزان کرد و در نهایت دکور روی دیوار را به این زیبایی تزئین کرده وبا هزینه کمی می توان دکور به این زیبایی داشت.

هنر تعادل

از آنجا که اتاق نشیمن بسیار استفاده می شود بنابراین استفاده از ترکیب رنگ های آرام بخش بسیار مناسب برای این قسمت از خانه است و قرار دادن یک میز وسط سفید رنگ برای چیدمان بسیار مناسب است.این رنگ بسیار زنده و تعادل بخش با رنگ های دیگری است که در چیدمان خانه استفاده شده است.