دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

Blog

spring decoration

دکوراسیون خانه تان را با ایده های زیر بهاری کنید.

در اینجا ایده هایی پیشنهاد میشوند که مورد تایید کارشناسان دکوراسیون نیروانا میباشند:

۱ – تغییر بهاری

برای اتاق نشیمن خانه تان دکوراسیونی غیر رسمی طراحی کنید که با رنگهایی مانند پرتقالی و لیمویی، نوید بخش آمدن بهار باشد. از گلدان های رنگ روشن، متکی و قالی هایی با طرح های خال دار یا گلدار استفاده کنید و سعی کنید با خریدی هوشمندانه بدون هزینه گزاف آنچه را که حس تازگی به دکوراسیونتان میدهد تهیه کنید.

۲ – اتاق خواب و خانه تکانی بهاری

می توانید با مقداری پارچه گلدار، طرح جدیدی به تخته بالا تختی ببخشید. با چند تا قاب عکس زیبا که از کاغذ کادوهای طرح دار درست کردید و هزینه زیادی هم ندارد رنگ بندی اتاقتان را انسجام بدهید. میز پاتختی را هم با رنگ روغنی زیبا و پرجلا رنگ آمیزی کنید.

۳ – تعویض کاغذ دیواری

به سادگی با تعویض کاغذ دیواری ها، روح تازه ای به الگوی خانه تان بدمید. با کاغذ دیواری هایی که به راحتی کنده می شوند هم هنگام نصب راحت ترید و هم تغیرات را در آینده ساده تر می کند.

۴ – طرح های دایره ای

طرح های منبت یا برجسته دیواری منظره زیبایی به دیواره های خانه میبخشد. رنگهای طیف زرد در ترکیب با شکل دایره ای، سبک خوبی به اتاق نشیمن می دهد. این تزئینی ها معمولا پلاستیکی، سبک و ارزان بوده و خیلی راحت هم می توانید به دیوار بزنید.

۶ – طرح دار کردن دکوراسیون

ظاهر زیبا و زنده این دراور مدیون برچسب های گلداریست که به سادگی با اسپری چسب، روی کشوها چسبانده شده است. می توانید همین طرح ها را روی وسایل دیگر مانند آباژورهم امتحان کنید و جلوه ای زنده به آن ببخشید.

۷ – تزئینی ساده بهاری

با یک تزئینی سبز پرنشاط، قسمتی از بهار را به خانه بیاورید. چند برگ چین دار سرخس جلوه خوبی خواهد داشت. برگ ها توی یک گلدان کوتاه پایه دار صاف می ایستند. این نوع گیاهان برای تزئیناتی که به ساقه های زیادی احتیاج دارید کاملا مقرون به صرفه هستند.

۸ –  تغیری ساده اما خیره کننده

یک سطل رنگ می تواند جزء ساده ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون باشد. رنگی بهاری انتخاب کنید که برایتان شادی آور باشد. می توانید یکی از دیوارهای مهم یا همه اتاق را رنگ کنید. برای زیبا سازی بیشتر و البته باز هم ساده می توانید تغییراتی در پنجره ها یا فرش خانه ایجاد کنید که المانهایی بسیار تاثیر گذارند. سعی کنید رنگ آمیزی مورد نظرتان با مواردی که تغییر می دهید همخوانی داشته باشد. حالا با تغییر تنها سه گزینه اتاقی کاملا جدید دارید!

۱۰ –  سبک چسباندنی!

تزیینات دیواری مانند عکس های برگردان، روشی سریع و ساده برای به روز کردن یک دیوار ساده است. این درخت بلند به عنوان پایه و پس زمینه ای زیبا برای عکس های خانوادگی شما عمل می کند.

۱۱ – ساده اما شیک

یک جفت پرده نازک ساده خیلی راحت کار گذاشته میشود و نور ورودی را هم جلوه می دهد. اگر فکر میکنید این پرده ها مدل خاصی ندارند پیشنهاد میکنیم سری به بازار بزنید. مدلهای جدید با رنگهای کاملا روشن و طرحهای زنده مانند مدل خط داری که در اینجا می بینید در بازار موجود است. کلیپس های پرده کار را برای نصب و جایگزینی کار را بسیار راحت کرده است.

۱۲ – پنجره های شگفت انگیز!

گاهی وقتها تنها چیزی که برای بروز کردن خانه با فصل جدید لازم دارید چیدمان پنجره هاست. با استفاده از کرکره های رومی طرح گل، پنجره ها را به اثری هنری تبدیل کنید.

۱۳ – نقاشی دیواری، طرح گل

یک دسته متقارن از گل های نقاشی شده می تواند فضای خالی روی دیوار را به قطعه ای تبدیل هنری کند.با چند ابزار ساده با توجه به سبک خانه تان و با رنگ آمیزی دلخواهتان می توانید این گلهای زیبا را ایجاد کنید.