دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

Blog

color means

15 رنگ خانگی که نشان دهنده درونیات شماست

تغییر رنگ یک راه نسبتاً آسان و ارزان برای تغییر دکور می باشد اما حواستان باشد رنگهایی که انتخاب می کنید ورای عوض شدن ظاهر خانه پیامی ارسال می کنند

دارید فکر می کنید که دیگر وقت آن رسیده است که در رنگ های مورد استفاده در خانه و زندگیتان تغییری ایجاد کنید  یعنی اینکه از جا برخیزید و با  صرف وقت  و با  استفاده از رنگهای مختلف دکور خانه تان را عوض کنید . تغییر رنگ  یک راه نسبتاً آسان  و ارزان برای تغییر دکور می باشد  اما حواستان باشد رنگهایی  که انتخاب می کنید  ورای عوض شدن ظاهر خانه پیامی ارسال می کنند و روانشناسان می گویند که رنگها  شاهد گویای شما  و درونیات تان هستند .

سایه های رنگ قرمز 

قرنهاست که رنگ قرمز به معنای شور و هیجان است  و به همین دلیل است که گرفتن دو شاخه گل رز از کسی به معنای آن است که  خیلی شما را دوست دارد . افرادی که به سایه های رنگ قرمز  از قرمزی سیب سرخ و رز گرفته تا رنگ قرمز گوجه فرنگی علاقه مندند در زندگی اشان افرادی خوش بین ،  اجتماعی و پرشور هستند .

 سایه های رنگ آبی 

آیا رنگ مورد علاقه شما آبی است ؟ افرادی که  گرایششان به رنگ آبی بیشتر است عموماً افرادی آرام ، دلسوز  و ثابت قدم در کار هستند . این رنگ یاد آور آسمان و آب و مورد علاقه کسانی است که که شخصیت هایی آرام داشته و طرفدار صلحند .

سایه های رنگ سبز 

سبز شدن به معنای کشیدن باریکه ای از مریم گلی و برگهای سبز  بر روی دیوار  می باشد . رنگ سبز حس  و حال طبیعی بودن را در فضا منتشر می کند  و افرادی که خواهان آنند در سایه هایی از رنگ سبز محصور گردند  تعادل و توازن را دوست دارند و می توان  آنها را جز افراد متمدن  به حساب آورد .

سایه های رنگ زرد 

یک جمله کلیشه ای هست که می گوید رنگ زرد رنگ آفتاب است و افرادی که در دکور خانه اشان از این رنگ استفاده می کنند می خواهند که آفتابی و شاد باشند . اما آنها  خیلی عمیق تر از آن  رفتار می کنند  . افرادی که رنگ زرد را دوست دارند تمایل دارند افرادی متفکر ، ماجراجو بوده و برای آزادی ارزش  زیادی قائلند  .

سایه های رنگ بنفش 

از رنگ بنفش  گیاه اسطوقدوس تا رنگ بنفش بادمجان ، آلو  و بنفش تیره شاهانه سایه های این رنگ ترکیب شده از رنگ قرمز و آبی یک نوع حس دراماتیک  ایجاد می کند . عاشقان این رنگ خود افراد اهل هنر بوده و طرفدار حالتهای هنرمندانه و غیر سنتی  می باشند .

سایه رنگ مشکی 

مشکی رنگی پر آوازه است. بهتر است در دکور خانه تان از این رنگ  خیلی کم استفاده کنید تا مبادا رایحه قدرتمندش  تمام فضا را  پر نماید . کسانی که دوست دارند همه چیزشان به رنگ مشکی باشد می خواهند با روشی محتاطانه همه چیز را تحت تاثیر قرار دهند و بطور کلی گویای این ایده اند   که همه چیز را بازگو نمی کنند .

 

سایه های رنگ سفید 

افرادی که برای رنگ آمیزی محیط  پیرامون خود از این رنگ  استفاده می کنند احتمالا باور دارند که جمله ” خالص و پاک به مانند برف” چیزی فراتر از یک جمله کلیشه ای است .  استفاده از رنگ سفید   نشانه شخصیت هایی است که راحتی  و آسایش را در سادگی می یابند و جهان را از دریچه معصومیت و جوانی می بینند .

سایه های رنگ نارنجی 

فضایی که مملو از رنگ نارنجی است فضایی شاد  و زنده می باشد . افرادی که در دکوراسیون اتاقهایشان از رنگمایه های نارنجی استفاده می کنند  افرادی معاشرتی ، خونگرم ، اجتماعی و آسان گیر هستند  ولو اینکه دوست داشته باشند در مرکز توجه باشند .

 سایه های رنگ طلایی 

طلایی- رنگ ثروت ، دارایی و زرق و برق-  بی باکی و جسارت به همراه  گرما و تجمل را  را در فضا ساطع می کند. این رنگ تاریخچه ای طولانی و با شکوه دارد بنابراین امکان دارد سنت گرایان هم از این رنگ استفاده کنند تا جو زیبای صمیمانه ای را فراهم نمایند .

سایه های رنگ  طوسی 

آنانی که در دکوراسیون  تماماً از رنگ طوسی استفاده می کنند به دنبال  آرامش و طمانینه و صلح هستند که البته این رنگ در محصولات نیروانا بسیار به چشم میخورد و  گوشه چشمی هم به  طراحی داخلی مدرن دارند .  از آن جایی  که طوسی رنگی بین سفید و سیاه است آنانی که در دکوراسیون خود از این رنگ استفاده می کنند نسبتاً اهل سازش و توافق هستند .

سایه های رنگ گل بهی 

صورتی رنگ احساس  و محبت . کسانی که در دکوراسیون منزل از رنگ صورتی استفاده می کنند علاقه شدیدی به توجه دارند و اغلب افرادی  فرهمند و پر جذبه هستند . استفاده از رنگ گل بهی  ملایم  فضای مطبوعی  در اتاق ایجاد می کند .  برای داشتن  جلوه ای مدرن تر رنگ صورتی را با طوسی و مشکی ست نمایید .

سایه های رنگ بلوطی 

یک شخصیت بالغ این رنگ را  که کمی روشن تر از قرمز است انتخاب می کند ، افرادی که در دکوراسیون از این رنگ استفاده می کنند  افرادی بخشنده بوده و می دانند  که چه چیزی می خواهند .

سایه ها ی رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای را دوست دارید ؟  شاید یک رگه از کله شقی  و لجبازی  داشته باشید .  افرادی که رنگ قهوه ای را دوست دارند  ثبات و استواری را ترجیح می دهند  و دوست دارند به خانواده و دوستانشان  وابسته باشند و هم چنین می توانند لجوج هم باشند .  دکور قهوه ای رنگ  به توصیف ریشه ها می پردازد و کمک میکند که در اتاق احساس  استواری و ثبات جریان داشته باشد .  به دنبال راهی باشید تا این رنگ را با رنگ  دیگری کامل نمایید تا در اتاق احساس دلمردگی و کسالت  منتشر نگردد .

 سایه های رنگ بژ 

اگر آراستگی ، ظرافت و زیبایی شناسی مدرن  برایتان جالب است از قهوه ای  و سفید دو رنگ خشک و بی روح هستند استفاده نکنید بلکه به جای آن دو از رنگ بژ که یک رنگ تیره و گرم است استفاده نمایید .  این رنگ ایده آل آنانی است که به دنبال سادگی   توام با سایه ای یکپارچه  و  خشن هستند .  افرادی که در دکوراسیون خانه شان از این رنگ استفاده می کنند شخصیتی سبکبال  دارند و اغلب از آرامش  لذت می برند .

سایه های رنگ  زیتونی 

اگر رنگ  زرد و سبز را با هم ترکیب کنید به رنگ زیتونی می رسید . این رنگ  به مانند رنگ زرد  شور و نشاط  و   پایایی را انتقال می دهد اما  دارای عنصری از هارمونی و تعادل هم می باشد مکمل این رنگ وسایل چوبی با رنگ تیره و کفپوش های چوبی  است .  افراد علاقه مند به این رنگ دوستانی  معتمد  و در عین حال خود رای  می باشند .