دفتر مرکزی

تهـــــران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، شماره 59، واحد 9
ایمیل: info@nirvanasun.com

مبلمان خانگی، شعبه یافت آباد: 66193208-66193209
مبلمان خانگی،شعبه نیاوران: 26371436
پارتیشن و مبلمان اداری: 88602886-88212660

کپی رایت © 2019. نیروانا. کلیه حقوق محفوظ است.

مبلمان خانگی: 26371436  |  مبلمان اداری: 88602886

Blog

بازسازی منزل

نوسازی حمام

آیا از محیط درونی حمامتان راضی نیستید؟ اگر ۱۰ راه آسان برای دلچسب ساختن فضای حمام از سوی یک کارشناس طراحی منزل دریافت کنید، حاضر هستید آنها را به کار ببرید؟ در این مطلب کوتاه،۱۰ روش برای نوسازی حمام خانه‌ها ارائه می‌شود که برای تمامی خانه‌ها کاربرد دارد. لابد می‌پرسید: از کجا باید شروع کرد؟ این ۱۰ روش را بخوانید؛ حتماً به جواب مورد نظرتان دست پیدا خواهید کرد.

۱۰ راه آسان برای نوسازی حمام

۱ ـ یک روش کلی برای سرگرمی انتخاب کنید. اگر علاقه‌مند به موسیقی هستید، حوله‌ تان را با طرح وسایل موسیقی و ترجیحا صابونهای هم‌شکل با ادوات موسیقی تزئین کنید و در صورت امکان، اگر رختکنی مجزا از محیط دوش دارید، موسیقی مورد علاقه خود را در آنجا پخش کنید.

۲ ـ گچبری های سقف را عوض یا جابه‌جا کنید. از محصولاتی استفاده کنید که قدرت جذب رطوبت بالایی دارند.

۳ ـ از رنگ سفید روشن و یکنواخت حمام خانه‌تان خسته نشده‌اید؟ پس، از نوارهای رنگی روی دیوارتان بهره ببرید و سقف حمام را نیز به همین ترتیب تزئین کنید.

۴ـ برای بازکردن پای رنگهای شاد به حمام، از حوله و لیف خود شروع کنید و از رنگهایی بهره ببرید که دوست دارید و بهتر بگوییم که عاشقش هستید.

۵ ـ از متون و جملات روحیه بخش، آنهایی را انتخاب کنید که واقعاً به شما انرژی مثبت می‌دهند و با خط خوش و رنگ مورد علاقه‌تان روی دیوار حمام بنویسید. اگر قادر هستید همین نوع جملات را روی حوله‌تان نیز بنویسید، حوله‌هایی با شعار مثبت برای خودتان تهیه کنید.

۶ ـ دور شیرهای آبگرم، سرد و دوش حمام هم درپوش‌هایی پلاستیکی با رنگهای جالب نظیر سبز یا صورتی فسفری قرار دهید.


۷ ـ
 تا به حال وجود گل‌های خوشبو نظیر شب‌بو، مریم یا نرگس را در حمام تجربه کرده‌اید؟ این کار را انجام دهید و ببینید چه نتیجه‌ای می‌گیرید.

۸ ـ سقف حمام را فراموش نکنید. به نظر ما اگر سقف حمام دو لایه باشد، بهتر می‌توان برای تزئین آن اقدام کرد. سطح پایین را از دیوار کاذب استفاده کنید.

۹ ـ هر چند می‌دانم که این توصیه چندان راهبردی نیست، اما باور کنید ورود نور طبیعی به حمام، از نکته‌های مهم برای گرفتن دوش فرح‌بخش است. اگر آنقدر خوش شانس هستید که حمام‌تان رو به پنجره یا نورگیر پاسیو قرار دارد، از شیشه مات کن‌های رنگی استفاده کنید.

۱۰ ـ  اگر وان دارید، دور و اطراف آن را با وسایل تزئینی پوشش دهید.

باور کنید با استفاده از این روش‌ها می‌توانید حین خروج از حمام، هم پر روحیه‌تر شوید، هم اینکه لذت بیشتری از حضور در حمام ببرید.